Koormarihm Powertex HANDY

Üldinfo: Handy on enim kasutatud koormakinnitusrihm väiksemate koormate kinnitamiseks. Powertex standardtoode koosneb 0,5m pingutiosast ja 5,5m tööosast. Tellimisel ka muu pikkusega tööosa või pingutiosa. Tellimisel ka toode 1-osalisena - pinguti külge on õmmeldud lint sobiva pikkusega, mis

Näita rohkem

Logi sisse
Tootenumber:
Powertex

Üldinfo: Handy on enim kasutatud koormakinnitusrihm väiksemate koormate kinnitamiseks. Powertex standardtoode koosneb 0,5m pingutiosast ja 5,5m tööosast. Tellimisel ka muu pikkusega tööosa või pingutiosa. Tellimisel ka toode 1-osalisena - pinguti külge on õmmeldud lint sobiva pikkusega, mis kinnitatakse ümber koorma tagasi pinguti külge ilma konkse kasutamata.

Standard: EN 12195-2

Lindi värv ja metallosad: Lint - 100% polüester ning standardvärv on oranž. Muu värviga lint tellimisel, kusjuures sinine, valge, must ja military green lint on saadaval lühikese tarneajaga. Standardtootel on kasutusel 3000kg katkemiskoormusega Powertex pinguti ning 3000kg katkemiskoormusega topelt J konksud. Muud tüüpi konksud või otsikud tellimisel.

  • Märgistus: Vastavalt standardile, Nii pinguti osad kui ka tööosad on varustatud sinise koormusetiketiga ja valge kasutusjuhend etiketiga.
  • Standard: EN 12195-2
Filtrid

Show more filters