Certex on Euroopa ja Eesti juhtiv terastrosside ning tõste- ja koormakinnitusvahendite tarnija.


Pakume:

Meie kvalifitseeritud müügiinsenerid on teile igakülgselt abiks meie toodete ja teenuste seast just teile sobivaima lahenduse leidmisel. 

Certex on ettevõte, mis spetsialiseerub tõste- ja koormakinnitusvahenditele. Meie pädevuses on pakkuda tõsteseadmeid kasutamiseks mistahes eluvaldkonnas, olgu selleks tööstus, sadamad, ehitustööd, kaevandused või midagi hoopis muud. Certexi toodete ja teenuste seast leiame teie ettevõtte spetsiifikaga sobiva. Meie tootevalikus on ligikaudu 7000 artiklit, mis katavad suure enamiku tõstmistöödel vajalikust. Juhul, kui meie tootevalikus õiget lahendust ei leidu, tuleb abiks Certexi suur globaalne varustajate võrgustik, kust otsime lahenduse, mis vastab meie kliendi vajadustele.

Kontorid üle kogu Euroopa

Certex pakub oma teenuseid turul üle kogu Euroopa. Meie kontorid asuvad Eestis, Lätis, Leedus, Rootsis, Norras, Soomes, Taanis, Saksamaal, Poolas, Inglismaal, Belgias, Hollandis, Taanis, Prantsusmaal, Hispaanias ning Bulgaarias. Igas riigis on võrgustik teeninduspunktidest ning hooldusbussidest, mis tagavad kiire, kliendipõhise ning kvaliteetse teenuse meie klientidele.  

Tekstiiltropid eritellimusel 

Certex Eesti esinduse juurde Tallinnas kuulub ka tekstiiltroppide ning teiste tekstiiltoodete tootmisüksus, mis annab meile võimaluse valmistada tooteid eritellimusel, sobimaks ideaalselt kliendi vajadustega.

Tööstuslikud kraanad

Certex Eesti igapäevases töös on suur osa kraanaosakonna projekteeritavatel ja paigaldatavatel tööstuslikel kraanadel. Kui teil on tarvis leida sobiv lahendus oma tootmishoonele või laole kraanasüsteemi paigaldamiseks siis võite julgelt pöörduda meie spetsialistide poole.

Tooted kohandatud vastavalt kliendi soovile

Et pakkuda lahendusi kõige keerukamate tõstete teostamiseks, disainime, toodame, testime ning sertifitseerime erinevat tüüpi tõste- traaverseid ning seadeid vastavalt kliendi soovile.