Certex Eesti küpsiste poliitika kehtib küpsiste kasutamise kohta meie kodulehel. Kirjeldades, milliseid küpsiseid kasutame kodulehel, kui kaua me neid säilitame ja kuidas te saate blokeerida või kustutada küpsiseid.

Mis on küpsis?

Küpsis on väike tekstifail, mis võidakse paigaldada teie seadmesse (näiteks arvuti, nutitelefon, tahvelarvuti jne.), kui te külastate kodulehte. Küpsiseid kasutatakse kodulehtede paremaks funktsioneerimiseks ja kodulehe omanikule informatsiooni kogumiseks.

Milleks me küpsiseid kasutame?

Mõningad küpsised, mida Certex Eesti kasutab, on otseselt vajalikud kodulehe korrektseks toimimiseks ja võimaldavad teil kodulehel navigeerida ja funktsioone kasutada.

Koduleht kasutab ka küpsiseid, mis võimaldavad meil optimeerida veebisaidi funktsioonide toimivust, kasutuskogemuse parendamist, kasutamise lihtsustamist ning kujundada kodulehte paremini teie huvidele ja vajadustele vastavalt. Lisaks kasutame küpsiseid anonüümse ja kokkuvõtliku statistika koostamiseks selleks, et paremini aru saada, kuidas külastajad meie kodulehte kasutavad ning tulevikus sellest lähtudes viia kodulehel sisse muudatusi.

 

Google Analytics

Certex Eesti kasutab Google Analytics tööriista, kaasa arvatud Google Tag Manager'i selleks, et koguda informatsiooni kodulehe kasutamise kohta. Eesmärk on paremini aru saada kasutajate vajadustest ja külastajatele parema sisu loomiseks. Säilitades Google Analytics küpsiseid teie brauserites me saame näha näiteks millist informatsiooni te küsite ja millised funktsioonid on teile olulised.

Google Analytics kogub teile määratud IP aadressi veebisaidi külastamise kuupäeval. Teie privaatsuse edaspidiseks kaitsmiseks kasutame n.ö. IP anonüümseks muutmist selleks, et Google Analytics’ga andmeid koguda. See tähendab, et teie IP aadressi viimased numbrid on varjatud, näiteks 193.188.156.xxx.

Certex Eesti ei kombineeri Google Analytics'i kaudu kogutud andmeid muude personaalselt identifitseeritavate andmetega.

Google võimalus kasutada ja jagada Google Analyticsi kaudu kogutud andmeid, meie kodulehe külastamise kohta teie poolt, on piiratud Google Analytics Terms of Service kaudu. See on saadaval aadressil: http://www.google.com/analytics/terms/us.html 
Google privaatsuspoliitika on saadaval aadressil:  http://www.google.com/intl/en/policies/privacy

Te saate takistada Google Anaytics'it, teie tuvastamisel meie kodulehe korduvkülastustel, keelates brauseris ära küpsised.

Kuidas vältida ja/või kustutada küpsiseid

Enamus interneti brausereid on algselt seadistatud küpsistega nõustuma. Te saate oma seadeid muuta selliselt, et küpsised on blokeeritud või saate hoiatuse, kui küpsised on teie seadmesse saadetud. Te saate ka kustutada kõik teie seadmesse saadetud küpsised.

Kuidas te saate kustutada küpsised või muudata oma brauseri seadeid, on selgitatud teie brauseri juhistes või abifunktsioonides, millega enamus brausereid on varustatud. Kui te kasutate erinevaid seadmeid kodulehe külastamiseks (näiteks arvuti, nutitelefon, tahvelarvuti jne.) siis peate te kindlustama, et iga brauser, igas seadmes on seadistatud vastavalt teie küpsise eelistustele.

Pange tähele, et kui te keelate küpsised, mida me kasutame, siis see võib mõjutada meie kodulehe kasutamist teie poolt. Näiteks ei pruugi te näha kodulehe kõiki osasid ja mõned osad ei pruugi funktsioneerida korrektselt.

Kui te ei soovi, et me kasutame mingeid küpsiseid teie seadmes, siis palun muutke seadistused nii nagu on kirjeldatud eelnevalt.

Küpsistepoliitika muudatused ja küsimused

Küpsistepoliitikat võidakse muuta või täiustada aeg-ajalt. Käesolev versioon on viimati uuendatud 26.05.2022.