Meie kliendid ei osta tõstevahendeid sellepärast, et see oleks nende suurim hobi ja kirglik harrastus. Meie kliendid ostavad tõstevahendeid, et liigutada asju punktist A punkti B. Tihti ei ole need "asjad" , mida liigutatakse mitte väikesed, aga rasked ning keerukad konstruktsioonid, mille raskuskese ei ole objekti keskmes.

Meie Certexis usume, et meie kliendid peaksid keskenduma oma põhitegevusele ning viima kaubad ja teenused oma klientideni parimal võimalikul viisil. Kui sealjuures on tarvis tõsta või transportida raskeid või suuri esemeid, siis Certex on siin, et aidata. Meil on vastavad teadmised, teenused ja tooted, et teostada iga tõste nii kergelt, sujuvalt ja turvaliselt kui võimalik.

Meie töötajatel on aastaid kogemusi erinevates tõsteolukordades ning nad pakuvad teile kliendina parimat meie toodetest ja teenustest, et teostada teile vajalikku tõstet. Eelkirjeldatu saab võtta kokku ühe väljendiga: The Lifting KnowHow. 

Vaatamata meie laiale tootevalikule, võib siiski ette tulla olukord, kui meie teenustest ja toodetest ei piisa teie "asja" tõstmiseks. Sellisel juhul pakume teile erilahenduse, mille saame disainida ja toota vastavalt teie tõste eripärale.

Täpsema informatsiooni saamiseks võta ühendust Certex Eesti inseneridega!