Võtke ühendust meie müügimeeskonnaga

Tallinnas: Peterburi tee 47,  6062 599 

või Tartus: Tähe 127, 7367 149

Tiit Pappel

Müügijuht    

Mob.  5029 779
Tel.  6062 445
tiit.pappel@certex.ee

 

 

Pjotr Lustsikov

Müügiinsener

Mob. 5336 3673
Tel.  6062 448
pjotr.lustsikov@certex.ee

 

 

Andres Ambur

Müügiinsener - terastrossid, tõsteseadmed

Mob.  5103 184
Tel.  6062 446
andres.ambur@certex.ee

 

 

Peeter Tammaru

Müügiinsener, tööstuslikud kraanad, kraanade hooldus-, remont- ja paigaldamine

Mob.  5273 966
Tel.  6062 565
peeter.tammaru@certex.ee

Lembit Kangur

Müügiinsener

Mob.  5266 801
Tel.  6062 566
lembit.kangur@certex.ee

 

 

Veigo Vaatsep

Müügiinsener 

Mob.  5620 0190
Tel.  6062 414
veigo.vaatsep@certex.ee

 

 

René Teeäär

Müügiinsener, tõstetraaversid, tõstevahendite projekteerimine, tööstuslikud kraanad, kraanade hooldus-, remont- ja paigaldus

Mob.  5181 219
Tel.  6062 565
rene.teeaar@certex.ee

 

Vaido Rauniste

Ekspordijuht

Mob.  +372 5649 4661
Tel.  +372 6062 449
vaido.rauniste@certex.ee

 

 

Madli Errild

Müügisekretär 

Tel. 6062 599
madli.errild@certex.ee

 

 

Karl Aavik

Ostujuht 

Tel. 6062 599
karl.aavik@certex.ee

 

 

Erkki Laur 

Juhataja

Tel. 6062 599
erkki.laur@certex.ee

 

Jüri Piigli

Koolitused, normid ja standardid

Mob.  5025 468
Tel. 6062 599
juri.piigli@certex.ee

 

 

Paula Lepind

Kodulehe haldus

Tel. 6062 599
paula.lepind@certex.ee

 

 

Kati Lepind

Raamatupidamine

Tel. 6062 599
kati.lepind@certex.ee

Võta meiega ühendust