Filtrid & alamkategooriad

Show results

Filtrid

Filter puudub

Bekaerti ambitsioon on olla juhtiv partner, kujundades kuidas me elame ja liigume ning kuidas alati teha seda turvaliselt, nutikalt ja jätkusuutlikult.
Ülemaailmse turu- ja tehnoloogialiidrina terastraadi muundamise ja katkemise materjaliteaduses, rakendab Bekaert oma teadmisi ka väljaspool terasmaailma, luues uusi lahendusi innovatiivsete materjalide ja teenustega, sealhulgas uuele liikuvusele, madala süsinikusisaldusega ehitusele ning rohelisele energiale. 1880. aastal asutatud Bekaert (Euronext Brussels, BEKB), mille peakontor asub Belgias, on ülemaailmne ettevõte, mille 27 000 töötajat kogu maailmas teenisid 2022. aastal kokku peaaegu 7 miljardit eurot tulu.

Suurem jõudlus veelgi kõrgemate kõrguste jaoks Bridon® Crane tööstuslike trossidega
Mida saaksite oma kraana ja tööstuslike trossidega saavutada? Bridon® kraana ja tööstuslikud trossid vastavad kõige keerulisemate tõsterakenduste nõuetele. Suure väsimuskindluse, läbimõõdu stabiilsuse ja muljumiskindlusega tross annab teie kraanasüsteemile märkimisväärse kulude kokkuhoiu.

Bekaerti insenerimeeskond toob kaasa aastatepikkuse kogemuse ja pideva tootearenduse. Ropes360 kohapealsed teenused aitavad teil püsida eespool tööstusharu suurenenud jõudlusnõueest.
 

Rohkem infot leiate kodulehelt www.bridon-bekaert.com

Näita rohkem

Leitud tooted:

Sorteeri