Holmatro hüdraulilised seadmed leiavad kasutust nii päästetöödel kui ka tööstuslettevõtetes üle maailma. Nimetatud valdkondades on oluline vahendi töökindlus igas olukorras. Holmatro kasutab oma toodete valmistamisel uusimaid tehnoloogiaid ning parimaid töövõtteid, et tagada klientidele turu parim kvaliteet ning töökindlus.

Jõu ja võimsuse kontroll on Holmatro visiooni keskpunktiks. Kõigi Holmatro toodete ühiseks nimetajaks on fakt, et vaid kontrollitud jõudu saab effektiivselt kasutada. Holmatro võimaldab oma klientidel kasutada hüdraulilist jõudu praktilisel, kontrollitud ja ohutul viisil isegi siis, kui välised tingimused selleks on väga keerukad.

Tutvuge Holmatro toodetega kataloogis: https://www.holmatro.com/en/industrial-tools/productcategorie/85-hydraulic-cylinders.html

Kasutage konfiguraatorit, mis aitab teid õige toote leidmsel: https://www.holmatro.com/en/industrial-tools/configurator/start.html

Täpsema info toodete ja laoseisu kohta saate võttes ühendust meie spetsialistidega.

Seda toodet ei ole võimalik online-päringule lisada. Palun võtke ühendust meie müügimeestega.

CAD fail

CAD faili alla laadimiseks palun valige vastav toode ülalolevast tabelist ning vajutage "Laadi CAD" nupule. Peale CAD faili laadimist saate selle alla laadida.

Laadi CAD
Laadi alla