Trossi presslukk T

Üldinfo: Trossiaasade valmistamiseks mõeldud presslukud on lihtsad ja turvalised kasutada. Nende usaldusväärsus õige pressimismeetodi ja vahendite kasutamisel on end täielikult tõestanud. Presslukud on põhjalikult spetsifitseeritud ja hästi määratletud erinevatel trossi tüüpidel  kasu

Näita rohkem

Logi sisse
Tootenumber:

Üldinfo: Trossiaasade valmistamiseks mõeldud presslukud on lihtsad ja turvalised kasutada. Nende usaldusväärsus õige pressimismeetodi ja vahendite kasutamisel on end täielikult tõestanud. Presslukud on põhjalikult spetsifitseeritud ja hästi määratletud erinevatel trossi tüüpidel  kasutamiseks. Presslukke võib kasutada nöörsüdamikuga ühekihiliste trosside, terassüdamikuga ühekihiliste trosside, keerdumatute, mitmekihiliste trosside ja spiraal keega trossidele aasade pressimiseks. Pressluku suurus valitakse vastavalt trossi täitetegurile ja tegelikule diameetrile.

  • Materjal: Alumiinium
  • Märgistus: Vastavalt standardile
  • Standard: EN 13411-3
    except size range
  • Märkus: Tabelis olevad pressluku pikkus on mõõdetuna pärast pressimist. Suurused: 1, 1.5, 2, 42, 46, 50, 54, ja 58 ei sisaldu standardis EN 13411-3.